Загально-поліклінічне відділення є структурним підрозділом КНП “Бродівська ЦМЛ”, що здійснює консультативно-діагностичну допомогу пацієнтам.
Місцезнаходження:
Львівська область,
Золочівський район,
м.Броди, вул.Коцюбинського, 12.
Тел. 099-904-36-37, 03266 2-59-14
ЗАВІДУВАЧ ЗАГАЛЬНО-ПОЛІКЛІНІЧНОГО ВІДДІЛЕННЯ:
СМАЛЬ ІВАН ІВАНОВИЧ, лікар-терапевт, вища кваліфікаційна категорія
Старша сестра медична загально-поліклінічного відділення:
БОРИСЬОНОК ІРИНА ІГОРІВНА
СТРУКТУРА
ЗАГАЛЬНО-ПОЛІКЛІНІЧНОГО ВІДДІЛЕННЯ
- Дерматологічний кабінет
- Кабінет інфекційних захворювань
- Кабінет “Довіра”
- Реєстратура
- Кабінет ЛКК
- Травматологічний кабінет
- Психіатричний кабінет
- Хірургічний кабінет
- Отоларингологічний кабінет
- Процедурний кабінет
- ЕКГ, функціональна діагностика
- Терапевтичний кабінет
- Кардіологічний кабінет
- Урологічний кабінет
- Наркологічний кабінет
- Онкологічний кабінет
- Неврологічний кабінет
- Офтальмологічний кабінет
- Ендокринологічний кабінет
- Гастроентерологічний кабінет
- Фізіотерапевтичний кабінет
ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ ТА ФУНКЦІЇ
ЗАГАЛЬНО-ПОЛІКЛІНІЧНОГО ВІДДІЛЕННЯ
- Надання спеціалізованої допомоги пацієнтам, які звернулись за направленням профільних спеціалістів установи, інших закладів або звернулись самостійно.
- Проведення необхідних профілактичних, консультативних, діагностичних, лікувальних процедур (обстежень) для попередження, встановлення, підтвердження діагнозу, визначення важкості стану пацієнта, місця лікування, при необхідності госпіталізація пацієнта до стаціонарних відділень підприємства та інших закладів охорони здоров’я.
- Проведення прийому пацієнтів з гострими захворюваннями, загостреннями хронічних та хронічними захворюваннями за спеціальностями, що входять до компетенції загально-поліклінічного відділення.
- Надання невідкладної медичної допомоги в разі погіршення стану пацієнта або направлення до стаціонарних відділень установи або інших ЗОЗ.
- Направлення пацієнтів, яким не показано амбулаторне лікування до лікарень інтенсивних, планового або відновного лікування, або після закінчення курсу лікування в них – до інших лікувально-профілактичних закладів (геріатрія, хоспісу).
- Направлення пацієнтів, що потребують високоспеціалізованої медичної допомоги до закладів охорони здоров’я третього рівня.
- Планування і проведення заходів направлених на профілактику і зниження загальної і дитячої захворюваності з ТВП і інвалідизації населення.
- Своєчасне і широке впровадження в практику роботи всіх амбулаторних закладів сучасних методів і засобів профілактики та лікування захворювань, передового досвіду надання амбулаторної допомоги.
- Надання першої і невідкладної медичної допомоги хворим при гострих і раптових захворюваннях, травмах, отруєннях та інших нещасних випадках.
- Своєчасне і кваліфіковане надання лікарської допомоги населенню Бродівської ОТГ та інших ЗОЗ; як на амбулаторному прийомі в загально – поліклінічному відділенні, так і при наданні допомоги хворим вдома, які за станом здоров’я не можуть відвідувати загально – поліклінічне відділення, потребують ліжкового режиму, систематичного спостереження лікаря і вирішення питання госпіталізації.
- Раннє виявлення захворювань, кваліфіковано і в повному об’ємі обстеження хворих і здорових, які звернулися в загально – поліклінічне відділення.
- Своєчасну госпіталізацію осіб, які потребують стаціонарного лікування, з попереднім максимальним обстеженням хворих.
- Відновне лікування хворих із захворюваннями серцево-судинної системи, з наслідками порушень мозкового кровообігу, із захворюваннями та пошкодженнями опорно – рухового апарату.
- Всі види профілактичних медичних оглядів (попередні, періодичні, цільові).
- Диспансеризацію населення, в т.ч. відбір хворих для диспансерного спостереження, забезпечує їх кваліфіковане обстеження і систематичне лікування, розробку необхідних заходів профілактики.
- Протиепідемічні заходи (разом із амбулаторіями), профілактичні щеплення, виявлення інфекційних хворих, динамічне спостереження за контактними особами і реконвалісцентами.